Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Direkt Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile şartlar ve koşullar olmadan kredinizi hemen kullanmanız mümkün. Size özel ödeme planıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. En uygun fiyatlarda ihtiyaç kredinizi alarak; yeni eşyalar alabilir, düğününüzde yaptığınız harcamaları gerçekleştirebilir, tatil seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızda Akbank Direkt Kredi ile sizlere anında destek oluyor. Tek seferde aldığınız krediyi, uzun vadede oldukça uygun taksit ödemeleri ile geri ödeyebiliyorsunuz. Kredinizi kullanırken de öderken de zorlanmıyorsunuz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Akbank ödeme planınızı kredi hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilir ve oluşturabilirsiniz. Uygun ödeme planınızı, kredi tutarını ve vade seçeneklerini oluşturarak, kredi başvurunuzu mobil uygulama, internet bankacılığı ya da şubeden gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredinizi kullanmanız için şubeye gitme zorunluluğunuz yok.

Kredi başvuru;

  • İnternet bankacılığı
  • Mobil uygulama üzerinden
  • Kredi Express hattı
  • Web kredi
  • Sms göndererek
  • ATM noktalarından

Tüm başvurularınızı kısa birkaç adımla gerçekleştirebiliyorsunuz. Başvuru kanallarını seçmek, ödeme planınızı kendinize uygun belirlemek ve kredi kullanmak tamamen sizin tercihiniz oluyor. Akbank; banka müşterilerine ve yeni müşterilerine kolaylık tanıma hususunda sınırları zorluyor.

Akbank Direkt Kredi Koşulları

Akbank Direkt kredi avantajlarından yararlanmak adına bazı koşular olması gereklidir. Bunlar, kredi kullanacak kişinin 18 yaşından büyük olması, nüfus cüzdanı ya da pasaport, ikametgâh belgesi, son döneme ait fatura, gelir belgesi gibi belgelerdir. Fatura ibrazında, kredi kullanan kişi adına düzenlenmiş olması ya da aynı soyadını taşıyan kişi adına olması önemlidir. Fatura mümkün değil ise ikametgâh belgesi yeterlidir.

Gelir belgesinde ise ücretli çalışan kişilerden SGK prim ödemesi, son aya ait maaş bordrosu, net maaş tutarını gösteren onaylı belge işverenden temin edilerek bankaya sunulur. Kamu çalışanları için çalışma ve gelir belgesi talep edilir. Emekli ise emekli kartı, emekli aylığı tahsis veya emekli maaşını aldığı hesap cüzdanıdır. Serbest çalışan ya da şirket ortakları için; son aya ait gelir tablosu, bilanço, işletme hesap özeti, ticaret sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi gereklidir. Menkul geliri alanlar için faiz gelirini gösteren belge ibraz etmesi yeterlidir.

Akbank Direkt Kredi Faiz oranı

Akbank Direkt kredi ile 60 aya kadar kullanılacak kredi için talep ettiğiniz tutara göre tarafınızdan belge talep edilebilir. Örnek ödeme tablosuna göre 40.000 Türk lirası olarak kullanmak istediğiniz krediyi 60 ay vade ile 984.66 Türk lirası olarak aylık taksitlerle ödeyebiliyorsunuz. %1,15 faiz oranı uygulanan bu kredi için geri ödemesi 59.289,60 Türk lirası oluyor. Yıllık faiz oranı ise %18,1589 olarak belirlenmiştir. Talep edeceğiniz tutara göre değişiklik gösterir. Direkt kredi de size sunulan kredi tutarını onaylamanız halinde anında kullanabiliyorsunuz.

Web Kredi

Kredi başvurunuzu web üzerinden yaptığınızda kredi sonucunuz anında cep telefonunuza geliyor. Web kredi başvurusunda bulunmak için banka müşterisi olma zorunluluğunuz yok. İnternetten hızlı başvuru yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi Ekspres Hattı

İhtiyaç kredisi seçeneklerinden sizlere en uygun olanı öğrenmek için başvuru yapabilir ve banka tarafından aranırsınız. Kredi uzmanları tarafından size en uygun kredi belirlenir.

Akbank İnternet ve Telefon Bankacılığı Kredi Başvuru

İnternet bankacılığınıza şifreniz ile giriş yaparak ya da telefon bankacılığı ile ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından kredi hesaplama aracını kullanabilir, ödeme planınızı kendiniz belirledikten sonra başvurabilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza gelecektir.

Akbank Şubeleri, ATM ve SMS

Size en yakın Akbank şubesine giderek, ATM’den ve SMS ile başvurunuzu yapabilir ve gerekli tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Başvurunuzu şubelerde bulunan müşteri temsilcileri aracılığı ile yaparken bilgi alabilirsiniz.