Bonus Kart Kampanyaları ve Özellikleri

Bonus kavramını insanlarla tanıştıran Garanti Bankası, insanlara bedava alışveriş imkanı sunmaktadır. Ayrıca bonus kartla, taksitli alışverişlerde yapılabilmektedir. Bonus kartın unmuş olduğu imkanlar, çok fazla tercih edilen bir kart haline gelmesini sağlamıştır. Bonus kart kampanyaları, her dönem değişebilmektedir.

Bunun yanı sıra, kampanyalar farklı sektörlerde de olabilmektedir. Bonus kart çok fazla kullanılan bir kart olmakla birlikte, birçok yerde de kolaylıkları vardır. Hem taksit imkanları hem de erteleme seçenekleriyle, bonus kart kullanan kişi sayısı çok fazladır.

Bonuskartla Neler Yapılabilmektedir?

Bonuskart ile yapılabilecek pek çok şey vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Yapılan alışverişte kazanılan bonuslar dünyanın her yerinde kullanılabilmektedir.
  • Yapılacak pek çok alışverişte bonus kazanabilme imkanı vardır.
  • Bonuslar taksitli alışveriş olarak da kullanılabilmektedir.
  • ATM üzerinden vadesiz hesap takibi yapılabilmektedir.
  • Para çekme ve para yatırma işlemleri kolayca yapılabilmektedir.
  • İnternet bankacılığı üzerinden tüm harcamalar ödenebilmektedir. Bunun gibi sunmuş olduğu kolaylıklarla Bonus kart çok kullanışlıdır. Bir çok kişi de kullanım sağlamaktadır. Temassız özelliğinin önem kazanmasıyla birlikte alışverişler daha keyifli hale gelmiştir.

Bonuskartı Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Bonuskart, hem internet üzerinden takip edilebileceği gibi hem de ATM’ler üzerinden takip edilebilmektedir. Fakat bu yöntemlerin hiç biri, mobil bankacılık kadar pratik değildir. Mobil bankacılık üzerinden Bonuskartla pek çok şey yapılabilir. Kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri mobil bankacılık üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı başvuruları ya da kredi ödemeleri de çok pratik yapılabilmektedir.

Bonusları Nerede Kullanabilirsiniz?

Bankalar yeni kampanyalarla müşteri çekmeye devam etmektedir. Moda, market, giyim, akaryakıt, beyaz eşya gibi alanlarda bonus kart kullanabilmek mümkündür. Her ay belli tutarlarda alışverişler yapılarak bonus kazanma şansı arttırılabilmektedir. Kart sahipleri bonuslarını istedikleri yerde kullanabilmektedir. Kampanyalardan kazanılan bonusların bazılarında süre olsa da bazılarında süre bulunmamaktadır.

Yani kazanılan bonuslar istenilen süre diliminde, herhangi bir harcamada kullanılabilmektedir. Kartınızda yeterli limit olmaması durumunda ya da nakit çıkmadığında bonuslarınızı kullanabilirisiniz. Kampanyalardan kazandığınız bonusların geçiş süresi varsa bunları çok iyi takip etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kazanılan bonuslar kullanılmadan iade edilebilmektedir.