Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Tüm nakit ihtiyacınız için yanınızda olan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile anında onaylanan kredinizi hesabınızdan kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız başvuru alanından T.C. kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve gerekli onay kutucuklarını doldurmanız halinde anında başvuru yapabiliyorsunuz. Birçok başvuru kanalı ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için Denizbank müşterisi olmanıza gerek yok.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Seçenekleri

Denizbank ihtiyaç kredisini, ihtiyaçlara uygun olarak oluşturuyor. Tüm ihtiyaç kredisi seçenekleri kişiye özel hazırlanmış gibi ayrıcalıklara sahip.

İhtiyaç kredisi seçenekleri;

  • Kamu çalışanlarına özel
  • Denizbank maaş müşterisine özel
  • Emeklilere özel
  • Artan kredi
  • Cebimde kredi
  • Eğitim kredisi
  • Bireysel finansman kredisi
  • Tüketici kredisi

Tüm bu seçenekler için başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Cebimde kredi gibi özellikli kredi ürünlerinden yararlanmanız için SMS ile başvuru, mobil ya da internet bankacılığı başvuru kanallarını kullanmanız gerekebilir. Denizbank resmî web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyalarına ilişkin detaylar güncel olarak paylaşılmaktadır.

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Kamu çalışanları için özel faiz oranları ile oluşturulmuş olan kredi 60 aya kadar vadeli seçeneği ile uygun faiz koşullarıyla sunuluyor. 55.000 Türk lirasına kadar olan başvurular için 60 ay vade imkânı tanınıyor. Kredinin özelliği ise evrak ihtiyacı olmadan direk sunulmasıdır. Bunun için internet bankacılığını kullanarak, Mobil Deniz üzerinden ya da nüfus cüzdanınız ile size en yakın Denizbank Şubesi’nden kullanabiliyorsunuz.

Denizbank Maaş Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi

Mobil Deniz uygulamasının avantajından yararlanabileceğiniz bu kredi türünden 60 aya kadar vade seçeneğini, 55.000 Türk lirasına kadar kullanabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı üzerinden giriş yaparak aynı şekilde başvurunuzu tamamlamanız mümkün.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emeklilere her zaman değer veren Denizbank, emeklilerin tüm ihtiyaçlarını karşılaması adına kredi sunuyor. Emekliler 55.000 TL tutarına kadar dilediği tutarı seçebilir ve maksimum 60 ay vadeyi seçebilirler. Emeklilerin maaşını Denizbank’a taşımaları halinde avantajlardan ve kampanyalardan daha fazla yararlanıyor.

Artan Kredi

Denizbank ihtiyaç kredisi kullanan, düzenli kredi ödeyen müşterilere özel olarak sunulan bu kredi türünde mevcut kredi türü için limit tanımlanıyor. Mevcut kredi kapatılarak, daha yüksek tutarda ihtiyaç kredisi veriliyor.

Mevcut taksit tutarı değişmiyor, ek kredi olarak sağlanan bu kredi de daha fazla ihtiyacınızı karşılıyorsunuz. Kolay işlem ile zamandan tasarruf sağlayan bu uygulama ile tek kredi ödemesini daha yüksek kredi tutarından yararlanarak gerçekleştiriyorsunuz. Taksit tutarınızı değiştirebiliyor ya da aynı taksit tutarı ödemelerinizle devam edebiliyorsunuz.

Cebimde Kredi

Cep telefonu ile yapılan kredi başvurusu yönteminde kısa sürede onaylanan kredinizi, şubeden almanız mümkün. Bunun için KREDIM yazın, bir boşluk bırakın T.C. numaranızı yazın ve 3280 numarasına kısa mesaj olarak gönderin. Telefonunuza gelen onay sonrası şubeye giderek 55.000 Türk lirasına kadar olan tutarı, 60 aya kadar seçtiğiniz vade seçeneğiyle ödemeye başlayın.

Eğitim Kredisi

Eğitim kredisi sunan Denizbank, eğitime verdiği önemi bir kez daha gösteriyor. Özel okul, kurs ücreti ve üniversite eğitimi için sunduğu krediden 60 aya kadar yararlanabilirsiniz. Bunun için öğrenci kabul belgesi ve diğer belgelerinizle şubeye gitmeniz yeterli.

Bireysel Finansman Kredisi ve Tüketici Kredisi

Ev teminatlı bireysel finansman kredisi için ev ekspertiz değerinizin %80’i oranında ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkün oluyor. 60 ay vade ile bu fırsattan hemen yararlanabilirsiniz. Tüketici kredisi için sabit ya da esnek faiz ödemelerden, uygun faiz oranlarından 60 ay vade ile yararlanabiliyorsunuz. Sağlık, evlilik, eğitim, mobilya, beyaz eşya ve daha fazla ihtiyacınız için yararlanabilirsiniz.