En Çok Puan ve Mil Kazandıran Kredi Kartları

Seyahat etmeyi ve tatil yapmayı sevenler mil kazandıran kredi kartlarını tercih etmektedirler. Mil kazandırmakta olan kredi kartları; tasarruf ve harcama avantajı sağlamaktadır.

Adios Kart

En çok puan ve mil kazandıran kredi kartları yapı kredi bankası tarafından çıkarılan kredi kartı, harcama yapan müşterilere puanlar kazandırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında adios kredi kartını kullanan müşteri, tur ve otel harcaması sonucunda puanlar ile mil kazanmaktadır. Yurt dışı uçuş yapacak adios kart sahibi müşteri, 515 TL harcama yapması halinde, 103. 000 para puan kazanmaktadır.

Vakıfbak Mil Plus Platinium Kart

En çok puan ve mil kazandıran kredi kartları  müşteri kartında biriken puanlarla uçak bileti alabilir ve otel rezervasyonlarında kullanabilmektedir. Kazanılan puanlar ile uçak bileti alırken puanlar 3 ile çarpılarak herhangi bir hava yolunda uçuş yapmak istediğinde, Vakıfbank mil plus platinium kartını kullanabilmektedir.

Pegasus Plus Kredi Kart

En çok puan ve mil kazandıran kredi kartları İng bankası ve Pegasus havayolları firması tarafından birlikte çıkarılan kredi kartıdır. Pegasus plus kredi kartıyla havayollarıyla çok fazla seyahat eden müşterilerine ayrıcalık sunmaktadır. Ayrıca Pegasus hava yollarını uçuşta kullanan kredi kartı sahibi müşteri bütün her uçuşunda, % 2 mil puan kazanmaktadır.

Para Fly Kredi Kartı

Halk bankası seyahat etmeyi seven müşterilerine özel hazırlamış olduğu para fly kredi kartı uçak bileti ve seyahat harcamalarında müşterilere tasarruf sağlamasına yardımcı olmaktadır. Para fly kredi kartı tüm harcamalarda 1 paraf parası değeri, 1 TL olmaktadır.

Miles And Smiles Kartı

Garanti bankası ve Türk hava yolları işbirliğinde çıkartılmış bir kredi kartıdır. Türkiye’ de ilk mil kazandıran puan biriktirme avantajı olan kredi kartıdır.

Wings Kart

Ak bank müşterilerine sunmuş olduğu mil karttır. Wings kart sahibi müşteri 1, 5 TL alışveriş yapması durumunda, 1 mil puan kazanır. Müşteri Wings kartıyla yurt dışına gittiğinde 1. 20 TL’lik alışveriş yaparsa, 1 mil puan kazanmaktadır.

Maximiles Kart

Maximiles kart ile kazanılan milleri müşteri ücretsiz olarak uçak bileti alabilmektedir. 200 TL alışveriş yaptığında müşteri 1 maximiles biriktirmektedir.