Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank ayrıcalıklarından olan Enpara ile tüm işlemlerinizi ve Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu kolaylıklarından masraf ödemeden yararlanıyorsunuz. Enpara ayrıcalıklarından yararlanabilir ve size tanımlanan kredi ürünlerini görebilirsiniz. Sunulacak fırsatların olması halinde kredi tutarınızı öğrenebiliyorsunuz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Müşteriye Özel Kredi Tutarını Öğrenmek

Enpara müşterisi olmanız halinde internet şubenize giriş yaparak, ürünler modülünden kredi seçeneğine gelmeniz gerekir. Cep şubesi krediler adımını takip ederek kredi başvurusu yapmanız halinde, sizlere kredi sunulabildiğini anında öğreniyorsunuz. Kredi sunulduğunda ise bilgileriniz kontrol edilerek sizlere kredi teklifleri gösterilir, hangi tutarda kredi kullanacağınız belirlenir.

Enpara Müşterisi Olmayanlar İçin İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Enpara müşterisi olmamanız halinde web site üzerinden ihtiyaç kredisi adımlarını takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi tutarınızı ve diğer bilgilerinizi yazarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirilmesi halinde ise başvurduğunuz tutara uygun olarak hangi kredinin onaylanacağı hakkında bilgi verilir.

Enpara İhtiyaç Kredisinde Dosya ve Kredi Kullanım Masrafı

Enpara ayrıcalıklarından en önemlisi kullanacağınız kredi tutarı üzerinden herhangi bir kredi dosya masrafı ve kredi kullanım ücretinin tahsil edilmemesidir. Kredi kullanım tutarınızın tamamı hesabınıza net olarak kesintisiz geçer. Hayat sigortası ise belirli kriterlere uygun olarak belirlenir ve prim tutarınız hesabınızdan otomatik tahsil edilir.

Enpara ile Dosya Masrafı ve Kredi Tahsis Ücreti Yok!

Enpara ayrıcalıkları devam ediyor. Dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti olmadan kredi veren tek nokta Enpara ayrıcalığında sunuluyor. Kullanacağınız ihtiyaç kredisi tutarı, vade seçeneklerine uygun faiz oranlarıyla tarafınıza sunuluyor.

Faiz oranları;

  • 12 ay için %0,89 faiz oranı
  • 24 ay için %0,89 faiz oranı
  • 36 ay için %0,99 faiz oranı
  • 48 ay için %0,99 faiz oranı
  • 60 ay için %0,99 faiz oranı imkanından yararlanabilirsiniz.

Uygun faiz oranlarıyla çekeceğiniz krediden ise kesinti yapılmaması, kredi tutarınızın tamamının hesabınıza geçmesi anlamına geliyor. Kredi tutarınızı aldığınızda, banka tarafından kesilmeyen tutarı harcamanın keyfini yaşıyorsunuz. Uzun vade seçenekleri ile sizlere sunulan imkanlardan üst seviyede yararlanabiliyorsunuz.

Enpara Kredi Başvuru Avantajları

Enpara kredi kullanımınızı gerçekleştirirken Encard ya da Enpara kredi kartının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Masrafsız ve birçok kampanyadan yararlanabileceğiniz ürünler ile QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz işlem yapıyorsunuz. 60.000 Türk lirasına kadar 60 ay vade seçeneği ile kredi kullanmanız mümkün.

Enpara 10.000 Türk lirası Kredi Başvurusu

60.000 Türk lirası kredi tutarına kadar seçenekleri değerlendirebilir ve 60 aya kadar vade seçeneğini kullanabilirsiniz. 10.000 Türk lirası ihtiyaç kredisi taleplerinizde 60 ay vade seçeneği istemeniz halinde %0,99 faiz oranında yararlanıyorsunuz. Aylık taksit ödemeleriniz bu faiz oranı üzerinden 234,01 Türk lirası oluyor. Daha düşük faiz oranı olan %0,89’dan yararlanmak için 24 aya kadar vade seçeneği tercih edebilirsiniz. 60 ay için çekmek istediğiniz kredi oranında geri ödemeniz 14.040,06 Türk lirası olacaktır. Üstelik hiçbir masraf alınmayan bu kredinin tamamını kullanabileceksiniz.

Enpara 60.000 Türk lirası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarınız için en üst limit olan 60.000 Türk lirası kredi tutarını 60 ay vade seçeneği ile almanız mümkün. Bu durumda aylık faiz oranınız %0,99 oluyor, aylık taksit ödemeleriniz ise 1.404,07 Türk lirası olarak belirleniyor. Dilediğiniz bu kredi tutarının geri ödemesi ise 84.244,20 Türk lirası. Sizin için seçtiğimiz bu kredi tutarlarının örnek tabloda ödemeleri bu şekildedir. Dilerseniz kredi tutarını belirleyerek daha az vade seçenekleri ile daha uygun faiz oranlarından, dosya masrafı ödemeden, şubeye gitmeden, belge ve prosedürlerle uğraşmadan yararlanmanız mümkün oluyor.