Garanti Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Müşterilerini her fırsatta düşünen Garanti Bankası 10 bin TL ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Uygun faiz koşulları, uzun vade ve en az masraf ile kredinizi kullanmanızı kolaylaştırıyor. 10.000 Türk lirası ile alışveriş, giyim, çeyiz ve daha birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek, az taksitlerle geri ödemesini yapacaksınız.

Garanti Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Banka faiz oranlarını her geçen gün daha fazla indiren Garanti BBVA, müşterilerinin cebini ve bütçesini zorlamayan kredi seçenekleri sunuyor. 10.000 Türk lirası kredi için %1,68 faiz oranı sunuluyor. Geri ödemelerinizi ise hiç zorlanmadan 288,80 Türk lirası olarak yapıyorsunuz. Geri ödeme tutarı 17.327,63 Türk lirası olan kredinizi kullanmak için başvurma alternatifiniz bulunuyor.

Garanti Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuru Yöntemleri

Garanti Bankası 10.000 Türk lirası ihtiyaç kredisine başvurmak için birçok banka hizmetini kullanabilirsiniz. Kısa sürede kredi başvurunuzu yapabilir, aldığınız onaya göre hesabınıza yatan parayı güle güle kullanabilirsiniz.

Başvuru yöntemleri;

  • İnternet bankacılık
  • Mobil bankacılık
  • Telefon bankacılığı
  • SMS başvurusu
  • Şube başvurusu

Bu yöntemleri kullanarak 10.000 Türk lirası tutarındaki ihtiyaç kredisine başvurmanız mümkün olacak. Kısa sürede yapacağınız başvuru ile 60 aya kadar ödeme yapabiliyorsunuz. Tek seferde karşılayacağınız ihtiyaçlarınızı, en düşük taksit tutarı ile geri ödüyor ve zorlanmıyorsunuz.

Garanti Bankası Kredi İçin neleri Göz Önünde Bulundurur?

Kredi türüne göre değişen faiz oranları ve başvuru şartları, kredi tutarına göre belirlenir. Gelir şartlarınız, kredi notunuz ve ödeme koşullarınız önemlidir. Kredi notunuz belirlenirken; mevcut kredi kartlarınız, fatura ödemeleriniz, ödeme alışkanlıklarınız, borçluluk ve varlık durumunuz dikkate alınır.

Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden kredi notunuzu öğrenerek kredi şartlarına uygun olup olmadığınızı, başvuru öncesi gözlemleyebilirsiniz. Az riskli ve yukarısı durumlarda Garanti Bankası kredi verebiliyor. Bunun yanı sıra mevcut krediniz var ise bitiş süresi, kalan vade sayısı ve ödemeleriniz dikkate alınır.

Bankalar müşterilerinin ödeme alışkanlıkları hakkında fikir sağlamak adına artık; gsm, kurum ödemeleri ve faturaların ödenme durumunu göz önünde bulundurur. 10.000 Türk lirası ihtiyaç kredisi kullanmak adına internet bankacılığından, şubeden, mobil ya da telefon bankacılılık yönteminden başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise banka hesabınızdan kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

Başvuru formunu gönderdikten sonra banka şubesine yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı ile gitmeniz gerekir. Garanti Bankası bazı durumlarda sizden belge isteyebilir. Bu belgeler arasında ek olarak ücretli çalışanlardan istenen gelir yazısı, maaş bordrosu en fazla 2 aylık olmak sureti ile talep edilebilir. Emekliler için emekli belgesi, gerçek kişiler için firmaya ait belgeler talep edilebilir.

Garanti Bankası 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Kredi ve faiz koşulları dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. 60 aya kadar vade ile sunulacak olan krediyi minimumda 3 ay vade olmak üzere kullanmanız mümkün. Sigorta yaşa göre belirlenir. Vergi, kredi tahsis ücreti gibi belirli masraflar vardır. Kredi tutarının %0,5 oranı kredi tahsis ücreti olarak belirlenir. BSMW ise %5 oranındadır. Sigorta primindeki değişiklikler; kredi tutarı, vade, yaş gibi bazı faktörlere göre belirlenir.

Kredinin toplam maliyeti ise tüm masraflar hesaplanarak oluşturulan tutardır. Garanti Bankası tarafından sunulan krediler kampanya olarak uygulanır ve şartların değişmesi bankanın saklı hakları arasında yer alır. Güncel faiz oranlarında yer alan değişiklikleri resmi internet sitesi üzerinden takip etmeniz mümkün. Garanti BBVA müşterisi olmak, tüm ihtiyaçlarınızı anında çözüyor.