Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA yeni yüzüyle ve kredi seçenekleri ile siz müşterilerine avantaj sağlıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamanız adına sizlere 60 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Dilediğiniz kredi tutarına uygun şartlar ve faiz oranları ile artık tüm masraflarınızı Garanti BBVA ile karşılamanız mümkün. Garanti Bankası sunduğu bankacılık ürünleri ile banka müşterilerine ya da yeni müşterilerine sunduğu kampanyalar ile adında söz ettirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Garanti Bankası, sunduğu fırsatlarla yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Garanti Bankası Hizmetleri

Bankacılık ürünleri ile her müşterisine ayrı finans desteği sunan Garanti Bankası uygun faiz oranları, uzun vade seçeneklerini sizlere sunuyor. Kredi, kredi kartı, konut kredisi, taşıt kredisi, yatırım ürünleri, döviz, altın, hisse senedi ve daha birçok hizmeti, sizlere en uygun şartlarla sunarak, durmadan kazandırıyor.

  • Bireysel bankacılık ürünleri
  • Kurumsal bankacılık ürünleri
  • Ticari bankacılık ürünleri

İhtiyaç kredisi ürünleri için koşullarınıza uygun vade seçeneği, kredi tutarı ve şartları sunan Garanti Bankası, talep edeceğiniz tutara uygun faiz oranları ile hizmetinizde.

Bireysel İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak alışveriş kredisi, garanti bankası ihtiyaç kredisi başvurusu borç transferi ve kamu çalışanlarına kredi seçeneği ile sizlere kolaylık tanıyor. 100.000 Türk lirası kredi seçeneği için %0,99 faiz oranı, 2.340 Türk lirası taksit tutarı ile sizlere sunulan kredi seçeneğinde geri ödemesi 140.932 Türk lirası bulunuyor.

Ödemeler ve masraf kalemleri arasında ise kredi tahsis ücreti 500 Türk lirası, sigorta ve vergiler 1.725 Türk lirası, yıllık maliyet oranı ise %15,4957 olarak belirleniyor.

Aynı kredi türünde 15.000 Türk lirası kredi çekmeniz halinde ise 60 ay vade, %1,64 faiz oranı ile 428,18 Türk lirası aylık taksit, geri ödemesi ise 25.769,95 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Masraf kalemleri arasında; %26,6705 maliyet oranı, tahsis ücreti 75 Türk lirası, sigorta ve vergiler toplamı ise 288,75 Türk lirasıdır.

Bireysel Kredi Koşulları

Bireysel kredi almak için belirli koşullar ve şartlar kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Kampanya dahilinde sunulan anında kredi uygulamalarında tanınan kredi tutarı dışında talep edeceğiniz kredilerde belirli şartlar aranır. Kredi kullanmak adına genel şartlar; gelir belgesi, kimlik, kredi notu, borçluluk oran, düzenli ödeme alışkanlığıdır. Özel şartlar ise talep edilecek yüksek tutara göre belirlenir. Bu tutarlarda ek teminatlar, kefil ya da mevduat hesabında nakit garantisi aranabilir. Teminatlar arasında; araç, konut, arsa gibi taşınır ya da taşınmazlar vardır. Kefil ise yüksek kredi taleplerinizde istenebilir, kefil sizde aranan şartlara sahip olmalıdır.

Kobi İhtiyaç Kredisi

Kobiler için uygulanan ihtiyaç kredisi 36 aya varan destek tutarı ile esnafların yüzünü güldürüyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için nakit ihtiyacının sağlandığı 25.000 Türk lirası kredi için, %1,22 faiz oranı uygulanıyor. Geri ödemesi 31.363,07 Türk lirası olarak 36 ay vadede, aylık 871,19 Türk lirası olarak ödemenizi zorlanmadan yapacaksınız.

Ticari İhtiyaç Kredileri

Ticari ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz krediler arasında yer alan aktif tek hesap kredi, döviz kredileri ve ticari krediler bulunuyor. Bu kredi türleri ticari kredinizi 60 ay vade seçeneği ile aylık 1.000 Türk lirası taksit ödemeleri yaparak alacağınız 100.000 Türk lirası kredinizin faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiştir. Aylık taksitleriniz ise 2.340,12 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Döviz kredilerinde; ihracat yaparak satış yapan ve döviz getiren işletmeler için, ihracat taahhüdünü yerine getirmek koşulu ile kredi sunuluyor. Uygun vade ve ödeme seçenekleri ile ihracatınızı yapabilirsiniz.