Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Kredi seçeneklerini en uygun faiz oranlarıyla Halkbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi ile sizlere sunuyor. İhtiyaç kredisi seçeneklerinden size en uygun olanını seçebilir ve imkanlardan yararlanabilirsiniz. Halkbank İhtiyaç kredileri için zorlayıcı şartlar aramıyor. Sunduğu uzun vade seçenekleri ile müşterilerin ödemelerini kolaylıkla yapmalarını sağlıyor.

Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Halkbank tüm ihtiyaç kredilerinde farklı vade, kredi tutarı ve koşulları sunuyor. Kendinize en uygun krediden yararlanmak adına başvurabileceğiniz birden fazla seçeneğiniz oluyor. İnternet bankacılığı, mobil uygulama, SMS, ATM ve şubelerden başvuru yapmanız artık çok kolay.

İhtiyaç kredileri – 2021;

 • Bireysel destek ihtiyaç destek kredisi
 • Halk günü ihtiyaç kredisi
 • Maaşını Halkbank üzerinden alanlara özel ihtiyaç kredisi
 • Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi
 • Özel sektör çalışanlarına uygun ihtiyaç kredisi
 • Eczacı ihtiyaç kredisi
 • Mini eğitim ihtiyaç kredisi
 • Enerji destek ihtiyaç kredisi
 • Mortgage dışı destek ihtiyaç kredisi
 • Vefa ihtiyaç kredisi
 • Açık hesap ihtiyaç kredisi
 • Tüm ihtiyaç kredileri

Birbirinden avantajlı kredi seçenekleri ile artık kredi almak kolaylaşıyor. İhtiyaca yönelik olarak sunulan kredilerden yararlanarak, faiz oranlarının kredi türüne göre avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi

Hane geliri 5.000 Türk lirasının altında olan tüketicilere yönelik sunulan kredi, dönemsel olarak çıkarılmış özel bir kredidir. Zorlu süreçte tüm vatandaşların yararlanması adına sunulmuştur. %49 faiz oranı ile 10.000 Türk lirasına kadar kullanabileceğiniz kredi için 36 aya varan vade seçenekleri var. 6 ay ödemesiz olarak kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Halkbank; 82. kuruluş yılına özel olarak 100.000 Türk lirasına kadar olan kredilerinizi, %0,96 faiz oranı ile ödemenizi sağlıyor. Kredi tahsis ücreti alınmaması halinde ise %0,99 faiz oranı uygulanıyor. Kredinizi aylık eşit taksitle, 3 ay ödemesiz, artan, azalan taksitlerle ya da serbest ödemesi olarak yapabiliyorsunuz.

Maaşını Halkbank’tan Alanlara İhtiyaç Kredisi

Maaşını Halkbank üzerinden alan daimî müşterilere özel olarak 100.000 Türk lirasına kadar kredi imkânı sunuyor. Tahsis ücretli %0,98 faiz oranıyla, tahsis ücretsiz %1,03 faiz oranıyla kredinizi kullanmanız mümkün. Ödemelerinizi; serbest, artan, azalan, eşit, 3 ayda bir eşit taksitlerle yapmanız mümkün oluyor.

Kamu Çalışanlarına ve Özel Ücretli Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi

Kamu çalışanlarına özel olarak oluşturulan kredinizi 100.000 Türk lirasına kadar kredi tahsisli %1,05 faiz, kredi tahsis ücreti olmaz ise %1,10 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Özel sektörde çalışanlar için aynı şartlar geçerli olup kredinizi her iki kredi türü için de artan, azalan, eşit, 3 ayda bir eşit taksit ve serbest ödeme sistemi ile yapabilirsiniz.

Hızlı Kredi ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Hızlı kredinizi 1.000 Türk lirasından 50.000 Türk lirasına kadar tercih edebiliyorsunuz. 60 ay vadeli olarak sunulan hızlı krediye başvuru için; SMS, internet bankacılığı, Dialog, mobil bankacılık ve web sitesi yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve Dialog üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Tüm ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisine başvurmak için internet bankacılığından bireysel kredi modülüne gelerek, ihtiyaç kredisine tıklamanız yeterli. 60 ay vade ile tüm ihtiyaçlarınıza özel kredinizi %1,07 faiz oranı ile geri ödeyebiliyorsunuz.

Ödeme koşullarını kendinize uygun olarak seçebiliyorsunuz. Tek seferde kullanacağınız kredinizin tutarına uygun olarak ek belge, banka tarafından istenebilir. Seçeceğiniz kredi türünü, kredi tutarını ve vadesini belirleyerek kredinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracını kullanarak ödeme planınızı gözden geçirebilir, ihtiyacınız olan bireysel ihtiyaç kredisine anında ulaşarak, kredinizi güle güle harcamaya başlarsınız.