Halkbank Konut Kredisi Başvurusu

Halkbank konut kredileri seçenekleri ve avantajları ile halka yönelik avantajlar sunmaya devam ediyor. Birbirinden avantajlı konut seçenekleri ile her vatandaşın ev sahibi olması için elinden geleni yapıyor. Konut kredilerini uygun koşullarla sunuyor ve ev sahibi olmanızı kolaylaştırıyor.

Halkbank Konut Kredisi Ürünleri

Bankalar arasında devlet bankası olması sebebiyle en uygun kredi koşullarından yararlanmanıza imkân tanıyan Halkbank konut kredisi başvurusu ile dilediğiniz evi almanız için avantajlar sunuyor.

Konut kredisi ürünleri;

 • Enflasyona endeksli konut kredisi
 • Konut finansmanı
 • Hesaplı evim
 • Canım evim
 • Vefa konut
 • Konut tamamlama
 • 2/B Peşinat
 • Kentsel dönüşüm
 • Anlaşmalı konut projeleri
 • Firma katkı paylı konut
 • TOKİ işlemleri
 • Tüm konut kredileri

Tüm konut kredilerinde kendinize en uygun seçeneği kullanabilirsiniz.

Halkbank TOKİ İşlemleri

Halkbank Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen gayrimenkul projelerinin başvurularını ve işlemlerini sizlere sunuyor. En yeni TOKİ projelerinden yararlanmanız adına aracılık yapan Halkbank her gelire uygun konut sahibi olma önerileri sunuyor. TOKİ kura sonucunda hak sahibi olamayan vatandaşların iadesi yapılmaktadır. TOKİ başvurusu için T.C. numaranız ve cep telefonu bilginizi girerek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi

Uzun vade ile konut almak ve düşük faizlerle geri ödemek istiyorsanız Canım Evim konut kredisi tam size göre. Özel indirim ve ödeme koşullarıyla sunulan kampanya kapsamında; 180 ay vade ile kredinizi %0,99 faiz oranı uygulanarak ödemeniz mümkün. Ödeme koşulları ise bütçenizi ve sizi zorlamıyor. Aylık, üç aylık dönemler ile seçeceğiniz kredi ödemenizi, gelir durumunuza uygun şartlarla serbest ödeme yöntemi belirleyerek yapabiliyorsunuz.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi

Hesaplı faiz oranı ile bu konut kredisinden yararlanarak, hesaplı bir yatırım yapabiliyorsunuz. 180 ay vadeli, %0,94 faiz oranı ile ödemelerinize rahatlıkla başlayacaksınız. Ödemelerinizi yapmak için acele etmeyin. Hesaplı Evim konut kredisinde ödemenizi isterseniz 3 ay erteleme fırsatıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Halkbank Vefa Konut Belgesi

Vefa Konut Kredisi; anlamı büyük bir kredi türüdür. Şehitlerimizin yakınlarına sunulan küçük bir minnet borcu olan bu krediden yararlanmak için Şehit yakını olmanız ya da Gazi olmanız gerekiyor. Halkına hizmet etmeyi borç bilen Halkbank, vatanına hizmet etmeyi borç bilenlere yönelik değer biçilemeyecek bir vefa sunmak için elinden geleni yapıyor.

Şehit yakınları arasında; anne, baba, eş ve çocukların yararlanabileceği, onlara bir borç bilinen konut kredisi %0,94 faiz oranı ve 180 ay vade ile kredi imkânı sunuyor. Şehit aileleri evsiz kalmasın, Şehitlerimiz rahat uyusun diye sunulan bu konut kredisi sadece Şehit yakınlarına ve Gazi’lere özeldir.

Halkbank Konut Tamamlama Kredisi

Konut sahibi olmak adına kendi üzerinize kayıtlı arsanıza yapmak istediğiniz konut için destek olan Halkbank, arsa üzerinde bulunan natamam evinizi de tamamlamanızı sağlıyor. İnşaat yapan gerçek kişiler tarafından da bu kredi ürününden yararlanılabilir. Konutun ya da inşaatın %70 oranının tamamlanması ve kalanı için destek istemeniz halinde bu krediyi kullanmanız mümkün oluyor. İnşaat ticari amaçlı yapılan projeler ve gayrimenkuller olamaz.

Bu anlamda kişisel olarak yapılan inşaat ve konutlar için geçerlidir. Kredi azami limiti belirlenirken %70 inşaat hali, %100 tamamlanma durumu arasındaki değer gözetilerek belirlenen değerdir. 120 ay vade ile kullanılması mümkün olan kredi için %1,00 faiz oranı belirlenmiştir. Tamamlanamayan hiçbir ev kalmasın diye, tamamlama kredisi veren Halkbank, evinize yerleşmeniz için gereken tüm desteği sağlıyor. Arsanızın üzerine yapacağınız konutunuzu tamamlayarak mutlulukla ve keyifle oturmanız için cazip faiz koşulları ile kredi sunuyor.