HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC kuruluşundan bu yana müşterilerinin, en avantajlı HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu fırsatlarından yararlanmalarını sağlıyor. İhtiyaç kredisini evlilik, sağlık, eşya, eğitim gibi birçok nakit ihtiyacında kullanmanız mümkün. Uygun faiz oranları, vade seçenekleri ile sizlere ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyor. Kredi hesaplama aracını kullanarak en güncel ödeme planına ulaşmanız mümkün.

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

HSBC geniş başvuru kanalları ile tüketicilerin kolay başvuru yapmasını sağlıyor. Kredi koşularından ve kampanyalardan yararlanmak için en yakın HSBC şubesini ya da web sitesini ziyaret etmeniz mümkün.

Başvuru için;

  • İnternet bankacılığı
  • Mobil bankacılık
  • ATM noktaları
  • Şube

En kolay başvuru yöntemlerini belirleyerek, dilediğiniz kredi için başvurabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler, koşullar ve talep edilen teminatlar kredi tutarınıza göre değişebilir. Maksimum 100.000 Türk lirasına kadar 60 ay vade ile kullanabileceğiniz kredi türünü seçebilirsiniz.

HSBC 100.000 Türk lirası Kredi Örnek Ödeme Tablosu

100.000 Türk lirasına kadar kullanacağınız ihtiyaç krediniz için 60 ay vadeden yararlanabiliyorsunuz. %1,5 faiz oranı ile çekeceğiniz 100.000 TL kredinizin geri ödemesi 164.351,80 Türk lirasıdır. Aylık taksit ödemesi ise 2.739,20 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti ise 500 Türk lirası olarak tüketicilere sunulmaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

HSBC ihtiyaç kredisinden yararlanmak için sizden talep edilecek bazı belgeler vardır. Bunlar; başvuru formu, kimlik belgesi, gelir belgesi, ikametgâh belgesi, son aylara ait fatura, ek belge ve teminatlardır. Bu koşulları ve belgeleri sağlamanız halinde kredinizden yararlanabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İnternet bankacılığı üzerinden kısa sürede kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Web sitesi üzerinden giriş yaptığınızda bireysel kullanıcı girişinden internet bankacılığı şifrenizi kullanarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Çekmek istediğiniz kredi tutarınızı belirleyebilir, hesaplayabilir ve size uygun olan kredi seçeneklerine başvurabilirsiniz.

HSBC Mobil Bankacılık İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Mobil uygulamayı telefonunuza indirerek, mobil ürünlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu, kredi ürünleri modülünden yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi kullanmak için sizden istenen belgeleri yanınıza alarak en yakın HSBC şubesine gitmeniz ve işleminizi tamamlamanız gereklidir.

HSBC ATM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurunuzu yapmanız için sizlere her türlü kolaylık sağlanıyor. Türkiye genelinde her noktada bulunan ATM’lerden dilediğiniz yerde faydalanmanız mümkün. İhtiyaç kredisine ATM üzerinden giriş yaparak başvurular kısmına gelebilir ve kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

HSBC Şube İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC; güler yüzlü ve işinde uzman personeli ile sizlere her konuda şubeden destek veriyor. Belgeleriniz ile en yakın HSBC şubesine giderek işlemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığı ile hızlandırmanız mümkün. Tüm krediler hakkında detaylı bilgi alabilir ve kredi çekme durumunuz hakkında ön bilgi alabilirsiniz. Anında başvurunuzu yaparak gelecek sonuca göre hazır olan belgelerinizle kredinizi beklemeden kullanabilirsiniz.

Sigortalı ve Sigortasız İhtiyaç Kredisi

HSBC; kredi kullanımınızda sizleri ve ödemelerinizi güvence altına almak adına Hayat Sigortası ürünü sunuyor. Tüketicilerin vefatı halinde borçların garanti altına alınması ve mirasçılara kalmaması adına önemli bir ürün olan sigorta primleri, kredi tutarı, vade, kredi kullanacak kişinin yaşı gibi bazı faktörlere göre belirlenir.

Sigortalı kredilerde sunulan faiz oranları 6 aylık %1,09 faiz, 12 aylık %1,09 faiz, 18 aylık %1,09 faiz, 24 aylık %1,09 faiz, 36 aylık %1,19 faiz, 48 aylık %1,35 faiz, 60 aylık %1,35 faiz oranıdır. Sigortasız; 6 aylık %1,12, 12 aylık %1,12, 18 aylık %1,12, 24 aylık %1,12, 36 aylık %1,22, 48 aylık %1,38, 60 aylık %1,38 faizdir oranı sunuluyor.