İNG Bank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Tüm kredi imkanlarından herkes yararlandın diye İNG bank 10 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. E-kredi ile sunduğu ihtiyaç kredilerini kullanmanız adına hiçbir zorluk çıkarmayan ING Bank, işinizi de kredinizi de kolaylaştırıyor. 60 aya varan kredi imkanlarını 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanarak kullanmanız mümkün.

ING Bank 10.000 Türk lirası Kredi Faiz Oranları

Kredi faiz oranlarında 10.000 Türk lirası kredi çekmek isterseniz 50 Türk lirası kredi tahsis ücreti ve %0,79 faiz oranlarıyla kullanabiliyorsunuz. Toplamda geri ödemenizi ise 13.158 Türk lirası olarak oldukça uygun fiyatlarla ödüyorsunuz. Aylık ödemeleri ise 219 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

E-Kredi Kampanya Koşulları

Kredi kampanyası 3 ay ile 60 ay vadeye kadar geçerlidir. Dosya masrafınızı kredi tutarınıza göre 10.000 Türk lirasının %0,5 oranında ödüyorsunuz. Kredi kampanyasında akdi faiz oranı ise kredi tutarı ve vadesinin yanı sıra sizin kredi notunuza uygun olarak %0,79 ve %1,89 oranında uygulanır.

3 ay erteleme imkanından yararlanmak için kredi tutarınızın 5.000 TL ile 100.000 TL arasında olması gerekmektedir. Bu tuta üzerinden 60 ay vade ile ödeme yapmanız mümkün. Süreli olan bu kampanyadan 31.01.2020 tarihine kadar yararlanabiliyorsunuz. Bu nedenle kampanya şartlarından yararlanmanız için acele etmeniz gerekiyor.

%0,79 Faiz Oranından Yararlanmak İçin

ING Bank ihtiyaç kredisi %0,79 faiz oranından yararlanmanız için kredi notunuz, ödeme alışkanlıklarınız ve banka ürün kullanımlarınız dikkate alınır. Kredi notu 1850 olan tüm tüketiciler bu krediden yararlanabiliyor.

ING Bank Başvuru Kanalları

ING Bank ürünlerine başvurmak için kullanabileceğiniz başvuru kanalları internet bankacılığı, ING Mobil, telefon bankacılığı, SMS, ATM ve şube gibi seçenekler vardır. İnternet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kolay olarak birkaç adımda başvurabilir ve onaylanan kredinizi kullanmak için ING şubelerine gidebilirsiniz.

ING Bank Başvuru İçin Gerekli Belgeler

ING Bank; ihtiyaç kredisi kullanmanız adına sizden bazı belgeler talep ediyor. Bu belgeler ile yapacağınız başvurulardan aldığınız onay olumlu oluyor ve tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılıyorsunuz.

Belgeler;

  • Kimlik belgesi
  • Son 3 aya ait fatura
  • Gelir belgesi

Belgelerin nitelikleri farklılaşabilmektedir. Kimlik belgesi olarak alternatif belgeler kullanılabilirken, gelir belgesi çalışma durumunuza göre değişebiliyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisinde Kimlik Belgesi

Kimlik belgesi T.C. vatandaşı olduğunuza dair verilen nüfus cüzdanınızdır. Bu belgelere alternatif olarak sürücü belgesi, pasaport, yabancı uyruklu kişiler için pasaport ve oturma izni gerekiyor. Şubeye başvuru yaptığınızda ya da onaylanan kredi için şubeye gittiğinizde yanınızda bu belgelerin aslını da getirmeniz gereklidir. Müşteri temsilcisi tarafından belgenizin aslı ibraz edilir ve fotokopisi evraklar arasına konulur.

ING Bank İhtiyaç Kredisinde Gelir Belgesi

Gelir belgesi olarak;

Son aya ait maaş bordrosu fotokopisi, işyerinin imza sirküsü, maaş yazısı gibi belgeler talep edilir. Emekliler için SGK tarafından kimlik belgesi, gelir belgeleyen banka hesap cüzdanı talep edilir. Tüzel kişiler haricindeki gerçek kişi ve serbest meslek mensubu; son yıla ait vergi levhası fotokopisi, meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi, vergi dairesi onaylı son yıla ait hesap durumu ve işletme hesap özeti talep edilir.

Firma ortağı olanlar için vergi levhası talep edilir. Çiftçilerde; çiftçilik belgesi ve talep edilen kredi tutarına göre bazı ek belgeler talep edilebilir. Çiftçilerden ve diğer kişilerden talep edilen belgeler, kredi kullanım tutarının yüksekliğine göre ek teminat, ipotek ve kefil istenebilir. İpotek için taşınır ve taşınmazlar ekspertiz değerine göre belirlenir.