İNG Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

“Eski köye yeni adet” sloganıyla bilinen ve müşterilerin sevgisini kazanan ING bank ihtiyaç kredisi başvurusu için sunduğu kolaylıklarla biliniyor. Sunduğu e-kredi hizmetiyle kredinizi hesaplayabiliyor ve anında başvurabiliyorsunuz. E-kredi avantajından yararlanmak adına internet bankacılığına giriş yapmanız ve dilediğiniz tutara başvurmanız mümkün. ING Bank kredi ürünlerine başvurarak, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

ING Bank Hizmetleri ve Ürünleri

ING Bank, müşterilerine sunduğu birbirinden farklı avantajlar ile karşınızda oluyor. Sizlere en uygun ürün ve hizmetleri resmi internet sayfasından sizler için paylaşıyor. İnternet bankacılığı şifrenizle giriş yaparak anında ihtiyaç kredinize ulaşmanız mümkün.

Hizmet ve ürünler;

 • Bankacılık
 • Kredi
 • Mevduat
 • Yatırım
 • Kartlar
 • Sigorta ve emeklilik
 • Ödemeler
 • Kampanyalar
 • E-Turuncu
 • E-Kredi
 • Turuncu ekstra
 • Pegasus kart
 • Dijital bankacılık

ING Bank yeni ihtiyaç başvurunuzu özel faiz oranları ile kullanmanızı sağlıyor. 50.000 Türk lirasına kadar olan kredi tutarını 60 ay vade seçenekleri ile kullanmanıza imkân tanıyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredinizi kullanmak için dilediğiniz rakamı maksimum 50.000 Türk lirasına uygun olarak belirleyebiliyorsunuz. Kampanya koşullarına uygun olarak %0,79 faiz oranıyla 60 ay vade seçeneği tercih edebiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli olarak başvurabileceğiniz kampanya 3-60 ay vade seçenekleri için geçerlidir. Kredi kampanyasındaki akdi faiz oranları ise %0,79 ve %1,89 oranındadır. 3 ay erteleme kampanyası 5.000 Türk lirası ile 100.000 Türk lirası kredi tutarlarına uygulanmaktadır. 3 ay erteleme uygulamasında 57 aylık ödeme planı tarafınıza sunulur. Kampanya 31.01.2020 tarihine kadar geçerli olup, ING Bank kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi

Turuncu ekstra avantajı ile nakit iade özelliğinden yararlanmak için %0,84 ve %0,84 faiz oranı altında kredi kullanan müşteriler haricinde, ING Kredi şubelerinden yapılan alışveriş kullanımı yapılan krediler için geçerlidir.

ING Bank %0,79 Faiz Oranından Kimler Yaralanır?

Kredi notu 1850 ve üzerinde olan müşterilerin yararlanabileceği özel faiz oranı, 3.000 Türk lirası ve 100.000 Türk lirası kredi kullanımlarında geçerlidir. 60 ay vade seçeneklerine kadar kullanılabilen bu kredi için, ING Bank müşterisi değilseniz, kimlik teyidi kurye tarafından yapılır. Banka kredi koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kredi başvurularının onaylanmaması bankanın tercihindedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Aylık akdi faiz oranı %0,79 ile %1,89 arasındadır. Müşterileri ödeme alışkanlıklarına uygun olarak faiz oranı belirlenir. 15.000 Türk lirası kredi tutarı için 60 ay vade seçeneği ile sunulan %0,79 faiz oranına ait yıllık maliyet %12,2444 olarak belirlenmiştir.

Toplam geri ödeme ise 19.737,37 Türk lirası gibi oldukça makul bir tutardır. Maliyet tablosunda yer alan kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5 oranı, kredi tahsis ücretinin %5 oranında BSMV alınmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurularında yeterli görmediği müşterilerden bazı belgeleri talep etme hakkı vardır.

ING Bank Kredi Notunun İhtiyaç Kredisine Etkisi

ING Bank kredi notuna dikkat ederek kredilendirme ve faiz koşullarından yararlandırma imkânı verir. Kredi notunuzun düşük olması halinde bankanın kredinizi onaylamama ya da daha yüksek faiz oranı ile kredi kullandırma hakkı saklıdır. Bu anlamda kredi notunuz düşük ise borçlarınızı düzenli ödeyerek, borçluluk oranınızı düşürebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi notunuz 0 ise daha önce bir kredili ürün kullanmadığınız anlamına gelir. Bu durumda kredili ürünler kullanmanız kredi notunuzun oluşmasını sağlayacaktır. Nakit kredi kullanımı ile ING Bank nezdinde bir kredi notunuzun oluşması, avantajlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. ING Bank ile kredinizi düşük faizlerden kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.