QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yenilenen ismiyle QNB Finansbank, bankacılık ürünleri ve QNB finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile müşterilerine değişimini göstermeye devam ediyor. Mobil uygulaması, farklı iletişim ve başvuru kanalları ile müşterisine hizmet verme noktasında her geçen gün yenileniyor. İhtiyaç kredisi ürünleri, uygun faizleri, ödeme koşulları ile ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılıyor, taksitlerle ödüyorsunuz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Ürünleri

QNB Finansbank her ihtiyaca yönelik çözüm üretiyor ve müşterilerine sunuyor. Banka müşterisi olup olmamanız QNB Finansbank için önemli değil. Kendine güvenen banka, kendisiyle çalışan müşterileriyle uzun yıllar çalışacağı konusunda kendisinden emin.

İhtiyaç kredisi seçenekleri;

  • Kolay ödemeli kredi
  • Tanışma kredisi
  • Doğum günü kredisi
  • Borç transfer kredisi
  • Kamu ve maaş kredisi
  • 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi

Birbirinden avantajlı bu kredi ürünleriyle dilediğiniz ihtiyacınızı anında karşılayacaksınız.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmak için kullanabileceğiniz bazı başvuru kanalları vardır. Telefon bankacılığından 7/24 ulaşarak bankacılık hizmetlerinden yararlanabilir ve ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz. Alo kredi olarak yapacağınız aramada sesli yanıt hizmetinden ve müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

KrediGo uygulamasını indirerek, en güncel faiz oranları ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda SMS ile 5030 numarasına T.C. numaranızı yazıp gönderebilir, anında kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden yapacağınız başvurularda, size özel tanımlanan kredilerden yararlanabilirsiniz. Yüksek limitli kredi talepleriniz için şubeye başvurabilir ve ek belgeleri sunarak kredinizi alabilirsiniz.

Kolay Ödemeli Kredi

Kolay ödemeli kredi özelliğinden faydalanmak için başvuru kanallarını kullanmanız mümkün. Bu kredi türünde taksit ödemelerinizi daha düşük tutardan başlatabilirsiniz. Bu şekilde ödemelerinizde zorlanmaz ve uzun vade seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Tanışma Kredisi

Farklı banka müşterilerine özel olarak sunulan tanışma kredisi ile hem QNB Finansbank ayrıcalıklarından yararlanıyor hem de tanışma olarak iyi bir başlangıç yapmış oluyorsunuz. Tüm kredi, bankacılık ürünleri, ödeme, yatırım ve daha birçok avantajından yararlanarak uzun süreli çalışmanın keyfini QNB Finansbank ile çıkarıyorsunuz.

Doğum Günü Kredisi

Doğum gününüz Finansbank için çok kıymetli. Size en güzel hediyeyi sunmayı amaçlanan QNB Fİnansbank, doğum gününüzün bulunduğu aya özel, uygun faiz oranlarıyla teklifler sunuyor. Doğduğunuz günün keyfini yaşarken, size sunulan uygun ödemeli kredinizle, size yakışır parti bile düzenleyebilirsiniz. Krediyi kendinize hediye alarak şımarmak adına kullanabilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi

Borç transferinde kullanacağınız bu kredi ile sadece tek bankaya borçlanacak ve ödemelerinizi geciktirmeyeceksiniz. Birden fazla bankaya olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanız sizlere zamandan tasarruf ve daha az ödeme sağlar. Borçlarınızı öderken zorlanmazsınız. Ödemeleriniz düzene girdiğinde ise banka kredi notunuz yükselir ve daha fazla kredi limitinden yararlanabilirsiniz.

Kamu ve Finans Maaş Kredisi

Finansbank üzerinden aldığınız maaşınıza özel olarak kredi imkanından yaralanabilirsiniz. Kamu çalışanlarının unutulmadığı bu bankada, özel faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Kamu çalışanlarının emeklilerine önem veren ve onların mutluluğu hak ettiğini düşünen banka, kredi sunarak teşekkürü borç biliyor.

3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Bütün ihtiyaçlarınızı tek kalemde kapatırken, ödemelerinizi uzun vade kalemlerinde ödemeniz artık imkansız değil. Üstelik bugün kullandığınız kredinin ödemesini 3 ay sonra yapmaya başlayacaksınız. Bu size hem zaman, hem de bütçe kazandıracak. Derin bir nefes alarak 3 ay sonra ödemeye başlayacak ve taksitlerinizde zorlanmayacaksınız. Bu avantajlardan yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey başvuru alanlarından birisini seçerek QNB Finansbank ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başlamaktır.