Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Vakıfbank, müşterilerine özel olarak sunduğu taşıt kredisi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Devlet bankası olma özelliğiyle, en uygun faiz oranlarına hayalinizdeki aracı almanıza destek olan Vakıfbank taşıt kredisi başvurusu ile size finans desteği sağlıyor. Vakıfbank bankacılık ürünlerini; müşterisine ya da müşterisi olmayan her tüketiciye sunuyor. Bazı kampanya koşulları arasında ise müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Vakıfbank Sıfır Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi ile sizi arabanın ilk sahibi yapıyor. Uygun vade seçenekleri, ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla siz müşterilerinin hayalini gerçekleştiriyor.

Kredi özellikleri;

  • 60 aya kadar vade seçeneği
  • Aylık eşit taksit ödemeli
  • 3 ay ödemesiz
  • 3 ayda bir taksitli
  • Son taksit balon ödemeli
  • Değişen taksitli

Uygun ödeme koşullarını siz belirliyorsunuz, Vakıfbank size gerekli olan desteği sağlıyor. Fatura değerine göre ve araç bedeline göre belirlenen kampanya koşulları için başvurmanız yeterli.

Kampanya Koşulları

Almak istediğiniz aracın 120.000 Türk lirasını aşan değerinde, sadece 120.000 Türk lirasına kadar olan tutar için %70’i kredilendirilir. 120.000 Türk lirası üzerinde olan tutarda ise %50 kredilendirme yapılır. Vadeler tutarlara göre değişiklik göstermektedir.

120.000 TL altı olan taşıtlarda uygulanan vade seçenekleri 60 aya kadar olurken, 120.000 TL üzeri olan taşıt kredisi vade seçenekleri 48 aya kadar geçerlidir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının 0,005’i olup, kredi tahsis ücreti üzerinden %5 BSMV alınır. Vakıfbank tarafından HGS ve OGS işlemlerinin yapılması zorunludur.

Kredi Ödeme Koşullarına Uygun Geri Ödemeler

50.000 Türk lirası 60 ay vade seçenekli bir 0 km araç için; %0,94 faiz oranı uygulanır ve aylık ödemesi 1.151,42 TL olur. Eşit taksit ödemeli aynı tutardaki kredi için %0,94 faiz oranı, 250 TL kredi tahsis ücreti, 22,75 TL taşınır rehin tahsis ücreti, Yılık maliyet oranı ise %14,6748 olarak belirlenir.

Vakıfbank 2.El Taşıt Kredisi

Dilediğiniz 2.el araca, 5 yaşına kadar olması halinde taşıt kredisi kullanabiliyorsunuz. 60 ay vade seçeneği, eşit taksitlerle ödeme imkânı sunan kredi ödeme koşullarını siz belirliyorsunuz. İster 3 ay ödemesiz, ister 3 ayda bir taksitleri seçerek, aracınızın keyfini sürüyorsunuz. Değişen taksit seçeneğinde ise bütçenize uygun olarak belirleyeceğiniz taksit tutarlarını ödemelerinizde kullanabiliyorsunuz. Kullanım kasko değeri 0 km araçlar için aynı koşullarda sağlanır. 2. el taşıt kredisinde hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

Taşıt Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıt kredisi almadan önce istediğiniz aracı belirlemeniz ve araç değerine uygun olarak peşinatı ayarlamanız önemlidir. Bütçenizi zorlamadan elinizde mevcut peşinat, teminat ya da rehine göre belirleyeceğiniz kredi tutarını hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz. Kullanacağınız kredi türüne uygun olarak 2.el taşıt kredisini seçmeniz halinde 5 yaşına kadar olan kredilerden yararlanabilirsiniz.

0 km araçlarınızda kasko tercihi ile aracınızın kaza halinde masraflarını karşılamanız mümkün. Kasko araç için oldukça önemlidir. Kaskosuz aldığınız araç size yüklü masraflar çıkarabilir. Taşıt kredisi almadan önce, bütçenizi zorlamayan kredi tutarına yönelmeniz önemlidir. Önemli olan aracınıza tanımlanan kredi değil, sizin ödeme şartlarına belirtilen vadelerde düzenli olarak uymanızdır. Ödemelerinizi aksatmanız ve ödememeniz halinde rehin alınan aracınızı kullanamayabilirsiniz ve banka siciliniz olumsuz etkilenir.

Ödemelerinizde sorun yaşamayın diye Vakıfbank size birbirinden esnek ödeme koşulları sunuyor. Seçeceğiniz ödeme tercihleri ile kredinizi rahatlıkla ödeyebilir, sorun yaşamazsınız. Düşük faiz oranlarından yararlanarak, aracınızı uygun geri ödeme şartlarıyla ödersiniz. Kredi avantajları devam eden Vakıfbank ile araba almak bu kadar kolay.